Gorące tematy
Ciasteczka powinny być smaczne. Nie wszystkie są, ale dopiero po "poczęstunku", będę wiedział, którymi ugościć moich czytelników.
Oppo Band Style – nadal budżetowa, ale stylowa
Android

Oppo Band Style – nadal budżetowa, ale stylowa 

Modele smartbandów, smart zegarków i innych trackerów aktywności debiutujących w Chinach mają często nieco bardziej stylowe edycje przeznaczone na zewnętrzne rynki. Oppo Band Style jest tego idealnym przykładem. Gadżet pojawił się w Indiach i chyba niebawem zacznie szerszą ekspansję, choć tego nie sprecyzowano. Od Oppo Band zaprezentowanego ok. pół roku temu różni się tylko lepszym wykończeniem.

Oppo Band Style ze stali nierdzewnej

Trzeba przyznać, że Oppo Band wyróżnia się stylistycznie na tle bardzo szerokiej już konkurencji. Trackerów fitness jest mnóstwo i większość wygląda podobnie. Opaska fitness od Oppo ma charakterystyczną obwódkę korpusu, która nadaje jej styl. Na niej też trzymają się paski. W edycji Style zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a nie z plastiku. Oczywiście jest to też element wspomnianego paska Style Strap (14 mm) i można z niego zrezygnować na rzecz tego bardziej klasycznego (już bez ten obwódki, która występuje w złotej i czarnawej kolorystyce). Sprzączki są tu aluminiowe, by dopełnić efektu.

Oppo Band Style – specyfikacje

Oppo Band Style ma dokładnie takie same parametry, jak Oppo Band. To całodobowy tracker zdrowia i aktywności z większością podstawowych czujników i odczytów. Jest optyczny pulsometr i całodobowy pulsoksymetr (wspiera analizy snu). Akcelerometr wykryje 12 różnych aktywności. Dane pokaże na 1.1 calowym ekraniku AMOLED (126 x 294 piksele). Szczelność do 50 metrów ma pozwolić nawet na mierzenie ruchu w wodzie. Nie zabraknie funkcji smart, czyli powiadomień, zdalnej kontroli odtwarzacza muzycznego i lub migawki aparatu, raportów pogodowych itd. Jest też trochę prostych tarczek.

Bateria 100 mAh wytrzyma nawet 12 dni ciągłej pracy, co oczywiście zależy od częstotliwości nadchodzących notyfikacji oraz naszej aktywności. Cena nie uległa zmianie. To nadal półka budżetowa. Szkoda, że wciąż współpraca dotyczy tylko Androidów.

źródło: Oppo

Dodaj komentarz

Required fields are marked *

Copyright © 2021 smartniej.pl by Michał Sitnik. Supported by Jakub.