Gorące tematy
Ciasteczka powinny być smaczne. Nie wszystkie są, ale dopiero po "poczęstunku", będę wiedział, którymi ugościć moich czytelników.

Artykuł

Xperia Z2 otrzymuje etui do bezprzewodowego ładowania
Android

Xperia Z2 otrzymuje etui do bezprzewodowego ładowania 

Sony swoje flagowe Xperie z serii Z zaprojektowało w jednej bryle bez zdejmowanej klapki. Chcąc odchudzić maksymalnie swój smartfon zrezygnowano z opcji bezprzewodowego ładowania. Jeśli komuś bardzo na tym zależało, musiał skorzystać ze specjalnych etui. Najnowsza Xperia Z2 otrzymała oficjalną obudowę od Sony i teraz też pozwoli podładować akumulator indukcyjnie. Prawdopodobnie sporo osób zazdrościło tej funkcji konkurencyjnym modelom, więc japoński producent przygotował rozwiązanie alternatywne.

Wireless Charging Cover WCR12 oraz Wireless Charging Plate WCH10 to zestaw, który załatwi sprawę. W czasie ładowania będziemy musieli “ubrać” Xperię w specjalne etui. Na szczęście jest ono elegancko zaprojektowane i będzie przy okazji chroniło sprzęt przed zniszczeniami oraz zarysowaniami. Pokrowiec posiada okładkę na ekran i konstrukcję przekształcającą ją w podpórkę do ekranu. Model ma prosty design, ale jest bardzo stylowe – oczywiście z logo Sony. Stacja ma za to standardowy kształt i to ona łączy się przewodowo z gniazdkiem. Na nie niej układamy telefon, do którego przekazywana jest energia.

Uzupełnianie akumulatorka odbywa się przez najpopularniejszy standard Qi. Jeśli posiadamy już jakąś “tackę” lub matę do bezprzewodowego ładowania, to zakup stacji Wireless Charging Plate WCH10 jest zbędny. Etui będzie dostępne w czarnym lub białym kolorze. A gdzie fiolet? Jeszcze nie znane są ceny gadżetów i ich dostępność.

źródło: Sony

1 Comment

  1. Avatar
    Natalia

    dlaczego etui zostało wycofane ze sprzedaży?

Dodaj komentarz

Required fields are marked *

Copyright © 2020 Tabliczni.pl by Michał Sitnik. Supported by Jakub.