Gorące tematy
Ciasteczka powinny być smaczne. Nie wszystkie są, ale dopiero po "poczęstunku", będę wiedział, którymi ugościć moich czytelników.
Druga generacja Echo Buds z ANC za 199$
Gadżety

Druga generacja Echo Buds z ANC za 199$ 

Amazon wprowadza na rynek drugą generację swoich słuchawek TWS. Echo Buds (2021) mają aktywną redukcję szumów i są mniejsze od poprzednika. Amerykański gigant wycenił je na tylko 99$ (w przedsprzedaży), więc cena jest bardzo konkurencyjna. Wciąż główną “atrakcją” ma tu być bezdotykowy dostęp do Alexy. Pojawiło się też charakterystyczne “uśmiechnięte” logo marki.

Echo Buds (2021) z ANC

Echo Buds (2021) z ANC

Pierwsza generacja Echo Buds zadebiutowała gdzieś dwa lata temu. Wtedy za izolację hałasów odpowiedzialne były technologie Bose. Teraz ANC w słuchawkach jest własne i lepsze. Echo Buds 2 mają zatrzymać dwa razy więcej hałasów niż wcześniej. Producent proponuje za to 119 dolarów (i 99$ w przedsprzedaży – na wybranych rynkach oczywiście), więc w porównaniu do kilku bezpośrednich rywali jest to cena znacznie niższa. Dopłacając 20$ otrzymamy jeszcze etui z bezprzewodowym ładowaniem Qi. Dobrze, że jest to opcjonalne. Za wygodę możemy po prostu dopłacić.

Polecenia głosowe asystentki Alexa mają być odczytywane przez potrójne mikrofoniki. Bez potrzeby dotykania (aktywacji) gadżetu do nasłuchu. Będą też wykorzystywane w trybie słuchawkowym do lepszego przekazywania naszego głosu. Nie zabraknie skilla “Alexa, find my buds” do odszukiwania słuchawek. Odtwarzaczem możemy sterować głosowo, ale jest też dotykowa kontrola. Bateria z uruchomioną aktywną redukcją szumów ma wytrzymać 5 godzin (6.5h bez ANC) na jednym ładowaniu. W transporterku są dodatkowe trzy cykle, czyli łącznie 20h.

Echo Buds (2021) z ANC ładowanie Qi

Co nowego w Echo Buds (2021)?

  • słuchawki są o 21% mniejsze od poprzedniej generacji (i przy tym lżejsze)
  • powinny być wygodniejsze w użytkowaniu (z racji nowej konstrukcji)
  • posiadają własną aktywną redukcję szumów (ANC) zamiast technologii Bose (jak w pierwszej generacji)
  • “uśmiechnięty” logotyp Amazon na obudowie
  • lepsze audio (większa dynamika)
  • szeroki zestaw wkładek izolacyjnych
  • dodany kanał wentylacyjny (lepsze odprowadzanie ciśnienia)
  • etui z USB-C lub bezprzewodowym Qi
  • są tańsze od pierwszej generacji

źródło: Amazon

Dodaj komentarz

Required fields are marked *

Copyright © 2021 smartniej.pl by Michał Sitnik. Supported by Jakub.