budżetowa kamerka Wyze Cam Spotlight z lampą LEDWyze zbudowało markę na budżetowej kamerce, więc dziwnym by było, gdyby kolejne generacje nie starały się udoskonalać i rozbudowywać możliwości monitoringu. Najnowszy wariant dla miłośników taniego smart home to odmiana Wyze Cam Spotlight, której dorzucono lampę, by przekazywać wyraźniejszy obraz w nocy. Nadal zachowano przystępną cenę.

Wyze Cam Spotlight z doświetleniem

Na rynku jest już sporo kamerek do monitoringu na zewnątrz z doposażeniem lampy. Większość z propozycji jest droga, a przynamniej droższa od normalnych/podstawowych modułów z obiektywami (w powiązaniach znajdziecie kilka przykładów). Nie może dziwić zachowanie designu i kształtu całej konstrukcji. Gadżet bazuje na normalnej Wyze Cam v3 (w wersji outdoorowej).

Sześcienna Wyze Cam Spotlight jest odporna na warunki (zgodnie z normą IP65). Lampka LED jest podłużna i obsadzona z góry. Nie widzę jakiej mocy i zasięgiem dysponuje, ale da kolory obraz w najbliższym kadrze, czyli tam gdzie trzeba. Światło reaguje na ruch i może być częścią akcji Wyze Rules (m.in. w ustawieniach smart, o których za chwilę). Tu jeszcze przypomnę, że pozostałe funkcje pokrywają się z v3: darmowy zapis chmurowy, ustawianie stref czułości, czy całodobowa rejestracja.

Wyze Cam Spotlight jest smart

Urządzenia Wyze są tanie, ale mają najważniejszy pakiet smart funkcji. Wspomniane wyżej Wyze Rules można wykorzystać do personalizowania ustawień lampy. Może ona uruchomić światło zgodnie z naszym grafikiem (powrót do domu). Inteligentne rozwiązania znajdziemy dzięki integracji z serwisem IFTTT, ale też z platformami wykorzystującymi Asystenta Google lub Alexę. Nie zabraknie współpracy z pozostałymi smart urządzeniami Wyze (producent ma ich już sporo). Jak cenowo? Drożej od pozostałych kamerek Wyze, ale dalej przystępnie. 50$ to o 15$ więcej od v3.

źródło: wyze