Do czego może jeszcze posłużyć obudowa do smartfona? Tyle różnych wariantów już “przewaliło się” przez mój blog, że chyba ciężko przedstawić jeszcze coś nowego. Zwykle są to akcesoria z kilkoma praktycznymi dodatkami, takimi jak dodatkowe schowki na kartę, pieniądze, itp. Czasem taka szufladka może pomieścić sporo kolejnych narzędzi. Task One to dosłownie podręczny zestaw na niewielkie narzędzia dla majsterkowicza. TaskLab przygotowało komplet a’la MacGyver, który zmieścimy wewnątrz specjalnej obudowy dla iPhone’a.

MyTask proponuje użytkownikowi dwa różne zestawy w zależności od rodzaju aktywności. Zaprojektowano go dla iPhone’a 5 lub 5S i przygotowano z poliwęglanu. Same narzędzia to bardzo płaskie wersje różnych kluczy z nierdzewnej stali. Nie będzie to może pełen komplet kluczy, ale przyda się na różne okazje. Pierwszy to tzw. ogólny: do biura, dla domu czy do wypadu na miasto. Scyzoryk, noczyżki, otwieracz do butelek, klucz USB, długopis i inne. Nazwano go wariantem Urban. Drugi to z kolei bardzo przydatny komplet dla rowerzystów. Obejmuje zestawik kluczyków, łatek itd.

W zależności od potrzeb owe dwie szufladki (tacki) można szybko wyjąć i zamienić. Dodatkowo znajdziemy jeszcze mini schowek na karty płatnicze, rachunki czy inne mini rzeczy – do maks głębokości 3,5 mm. Producent zapowiada przygotowywanie kolejnych tematycznych zestawów. Na potrzeby startu z produkcją, TaskLab rozpoczęło kampanię na Kickstarterze, gdzie będzie szukało wparcia dla wprowadzenia gadżetu na rynek.

źródło: KickstarterTaskLab