Ciasteczka powinny być smaczne. Nie wszystkie są, ale dopiero po "poczęstunku", będę wiedział, którymi ugościć moich czytelników.

Cześć!

Zgubiłeś się w Internecie Rzeczy i trafiłeś na moje wpisy? Dobrze! Bo to właśnie ja staram się przez swój blog zapoznawać Polskę z tym bardzo szerokim i jeszcze świeżym pojęciem. Jako pierwszy w blogosferze zająłem się rynkiem IoT i wszystkimi towarzyszącymi mu rozwiązaniami.

Michał SitnikOd 2012 roku opisuję, recenzuję i promuję na blogu ubieralne wynalazki, nowe połączenia z mobilnymi technologiami oraz cały smart świat. Tak! Dzisiejsze technologie to już globalne wiązanie przedmiotów w sieci, jak kiedyś naszych głów przed monitorami komputerów. Smartfon i tablet już dawno zadomowiły się w naszym życiu, a niebawem tak samo stanie się z noszonymi gadżetami, przedmiotami komunikującymi się z nami, czy całym otoczeniem w którym żyjemy. Z nowymi wynalazkami zapoznaję się wcześniej niż inni, a moimi wpisami próbuję też inspirować polskie startupy do rozwoju kolejnych projektów (dzięki za ciepłe słowa od autorów kilku takich właśnie pomysłów!).

Michał Sitnik avatarKażdy mój wpis to chętnie publikowana informacja, bo moją praca to poznawanie przyszłości nim ta trafi do Waszych domów. Lubię to! Żyję tym i po prostu pomagam odnaleźć się w świecie współcześnie rozumianego mobajlu. Z uwagi na baaardzo szerokie objęcia Internetu Rzeczy, swój blog nazwałbym lajfstajlowym miernikiem technologii. Poczytacie u mnie o wszystkim i to jest właśnie piękne! Inteligentne rozwiązania wkraczają praktycznie wszędzie, więc nie jest i mam nadzieję, że nigdy nie będzie u mnie na blogu nudno.

Niedawno strona przeszła mały rebranding, zmianę layoutu i będzie wchodzić na wyższe obroty. Pomoże mi w tym nowy manager. Poznajcie Jakuba, człowieka od spraw związanych z promocją, działań technicznych i analitycznych. Wspólnie będziemy się starać poprawić osiągi mojego bloga.

Więcej ciekawostek o mnie i mojej twórczości znajdziecie w całkiem obszernym wywiadzie dla platformy publito.pl, w którym wypowiadam się m.in. o roli współczesnych mediów oraz moich blogowych początkach i planach na przyszłość.

Michał Sitnik smartniej

Michał Sitnik

kontakt[  ]smartniej.pl

Moje kanały:

Więcej o moim blogu -> smartniej.pl

Współpraca i reklama

8 Comments

 1. Sławek

  Cześć,

  przez przypadek tu trafiłem i żałuje, że wcześniej nie zaglądałem.
  świetny portal

 2. Songo

  Nie ma co, mobilnie tu 😉 Gratsy 🙂

 3. mariopuzo30

  Kawał dobrej roboty. Twoja strona trafia do moich zakładek. Jako jedyna z polskich 🙂

  1. Michał Sitnik

   Aż tak źle jest z polskimi blogami/stronami? 😉
   Dzięki za wsparcie. Motywuje do dalszej pracy.

 4. Linda Moray

  Bonjour ,

  Huge fan of your content here!

  Anyway – to keep this short. Could you please let me know if this is a right address for Editorial Contribution?

  If not, I would appreciate if you can direct me to the right one.

  Thanks & Regards,

 5. Tadeusz

  Wpisuje sie na liste obecnosci…..

 6. Ryszard.

  Witam…jestem zaineresowany kupne takiej kamerki .Jesli możliwe jest podanie kontaktu do ew. zakupu (sklep producent)to prosze o podanie mi w/w kontaktu .Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Required fields are marked *

Copyright © 2021 smartniej.pl by Michał Sitnik. Supported by Jakub.