Ciasteczka powinny być smaczne. Nie wszystkie są, ale dopiero po "poczęstunku", będę wiedział, którymi ugościć moich czytelników.

Współpraca

 

Współpraca z blogiem smartniej.pl

Michał Sitnik testy blogDziękuję za zainteresowanie ewentualną współpracą. Niedawno odświeżyłem ofertę swoich usług i działań, które od pewnego czasu indywidualnie dopasowuję do potrzeb partnera. Przygotowałem krótki materiał na temat możliwości wspólnych działań na moim blogu.

Na smartniej.pl staram się przedstawiać marki, a nie je reklamować. Współdziałać, a nie promować wyłącznie zalety. Tworzyć wartościowe treści, a nie przekierowywać do podstron klientów.

Tworzę materiały wizerunkowe, poradniki, testuję rozwiązania. Niezależnie, ale we współpracy z marką lub jej agencją PR. Naturalnie, autentycznie i z osobistą opinią.

Jesteś producentem, przedstawicielem marki, dystrybutorem lub agencją PR i chciałbyś przedstawić konkretny projekt na moim blogu? W swojej najnowszej ofercie proponuje sporo różnorodnych koncepcji promowania brandu. Od sprawdzonych modeli w gotowym formacie, po przygotowywane pod indywidualne zamówienie. Napisz, a ja przedstawię odpowiednią koncepcję.

kontakt[ ]smartniej.pl

Zapraszam do poznania mojej pełnej oferty współpracy (szerzej poznasz propozycje).

Chcesz lepiej poznać moją osobę? Zajrzyj do wpisów o mnie oraz o moim blogu.

Motyw WordPress stworzony przez Shufflehound. Copyright © 2023 smartniej.pl by Michał Sitnik. Supported by Jakub.