Cześć! Cieszę się, że tu trafiłeś! Co ciekawego znajdziesz na moim blogu? Smartniej.pl to miejsce publikacji mojego zdania na temat najnowszych technologii w regularnych, codziennych artykułach i seriach wpisów tematycznych z kilku współczesnych działów elektroniki użytkowej.

smartniej logo 2023

Od prawie dekady poruszam się przede wszystkim w segmentach mobilnych rozwiązań, Internetu Rzeczy, smart home, ubieralnych urządzeń oraz alternatywnych rzeczywistości. Nowych technologii, które powoli wkraczają do mainstreamu.

Są tu moje przemyślenia, pierwsze oceny i info o nadchodzącej przyszłości. W blogowym, myślę, że luźnym (nieco „lifestyle’owym w odbiorze) wydaniu. Niedawno na smartniej pękła bariera 9300 postów, więc treści nie brakuje. Chcesz wiedzieć, jak w najbliższym czasie technologie będą zmieniać otaczający Cię świat? Chcesz być gotowy na te zmiany? Po prostu zaglądaj na mój blog 🙂


W każdym tygodniu na blogu smartniej.pl:

Po kilku latach wypracowałem na blogu własne cykle materiałów oraz sporą bazę autorskich wpisów. Z serii i zestawień jestem najbardziej zadowolony. Nie o wszystkich gadżetach jestem w stanie się wypowiedzieć w osobnych artykułach, więc zbiorczy format ułatwił mi zadanie. Content jest unikatowy i zawiera sporo subiektywnych ocen. W końcu to blog, chcę sobie pokomentować 😉 Artykułów jest u mnie naprawdę sporo, przez co strona jest często mylona z serwisem lub platformą. Zależy mi jednak na utrzymywaniu blogowego charakteru.

Michał Sitnik smartniej

Lubię testować nowe, poznawać dopiero szykowane na rynek rozwiązania. W każdym dniu tygodnia wrzucam na stronę konkretne cykle i serie, a kończę go podsumowaniem. Wszystko przeplatam mniejszymi zajawkami. Szykuję też newsletter. Na razie o treściach przypominam głównie w social media.

Każdy dzień tygodnia skoncentrowałem wokół innych tematów.

PONIEDZIAŁEK (dzień smartfona):

 • seria smartfony tygodnia (przegląd telefonicznych nowości i garstka ciekawostek z segmentu smartfonów z ostatnich dni)

WTOREK (dzień wearables):

 • przegląd nowości w ramach wearables tygodnia (informacji z segmentu ubieralnych technologii – od zegarków i trackerów aktywności, aż po smart okulary)
 • seria mobilne granie (przegląd świata mobile gamingu – od smartfonów dla graczy, przez gry na mobilne platformy, aż po handheldy i PC-konsolki)

ŚRODA (dzień fotografii):

 • przegląd mobilnej fotografii (podsumowanie fotograficznych rozwiązań dostępnych w kieszonkowych urządzeniach i smartfonowych akcesoriów poprawiających ujęcia)

CZWARTEK (dzień smart domu):

 • przegląd nowości w ramach smart home tygodnia (wieści z branży związanej z inteligentnym domem, Internetem Rzeczy oraz moich testów smart sprzętu)

PIĄTEK (dzień podsumowań): 

 • ostatnie siedem dni we flagowej serii #TechMix (a w niej przegląd zaprezentowanych w minionym tygodniu nowości, zapowiedzi, ciekawostek, trochę liczb i ważniejszych informacji)

W środku tygodniu pojawiają się też:

 • „newsowe” artykuły z moim komentarzem (nowości, zapowiedzi i wieści z ważnych premier)
 • testy, zestawienia produktowe, poradniki, porównania lub relacje z eventów (prezentacji produktowych lub ważnych targów tematycznych)
 • najlepszy crowdfunding tygodnia (zbiór najciekawszych projektów z crowdfundingowych platform, ale też pojedyncze artykuły na temat startupowych kampanii)
 • krótkie poradniki w ramach smarthacki tygodnia 
 • podsumowania eventów i nowości produktowych

Przykłady wszystkich najświeższych artykułów wymienionych wyżej serii znajdziecie w sidebarze po prawej stronie. Ich pełniejszy opis i przeznaczenie poniżej:


Na smartniej.pl jest już ponad 10 000 artykułów

Michał Sitnik 10kZanim przejdę do konkretów małe wtrącenie (dodane tu później z pewnej okazji). W marcu 2024 roku na smartniej pojawił się dziesięciotysięczny artykuł. Tak! Post numer 10 000! Blog prowadzę już od ponad dekady, więc trochę się tego nazbierało. Co konkretnie? W 99,999% autorskie wpisy (chyba jeden z początków „kariery” był bardziej prasowy). Przez ten okres rozwinąłem na stronie kilka flagowych serii/cyklów i zbudowałem sporo technologicznych kategorii – o nich zaraz więcej.

W większości są to treści z segmentów nowych rodzajów urządzeń, które przez dziesięć ostatnich lat wyewoluowały w bardzo konkretne działy (no i weszły w końcu do rynkowego mainstreamu). Zachęcam do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami, które opisałem we wpisie numer 10 tysięcy.

Czytaj więcej: wpis numer 10k


Cykle, serie i przeglądy na blogu smartniej.pl:

Treści mam sporo, ale tylko własnych! Nie trafisz u mnie na materiały obce (gościnne) lub „prasówki”. To blog. Mój blog. Staram się nie przeciągać komentarza, ale przyznaję, że czasem się rozpisuję. Cotygodniowe zestawienia pomagają utrzymać luźniejszy, krótszy i bardziej spontaniczny format. Rynek technologii obserwuję na bieżąco, więc łatwiej mi wszystko streścić, porównać i dostarczyć w (mam nadzieję) atrakcyjnej, zbiorczej wersji. Wybranym seriom stworzyłem oddzielne logotypy. Tak to wygląda:


Podsumowania tygodnia #TechMix (już ponad 340 przeglądów)

TechMix 212#TechMix to najstarsza z moich blogowych serii (publikowana już od ładnych kilku lat). Regularnie w każdy piątek zamykający tydzień. Podsumowanie nowinek, pominiętych na blogu tematów, ciekawostek, premier, ale i zapowiedzi oraz przecieków. Nieco subiektywniej przygotowane zestawienie różnych wieści ze świata mobilnych technologii.

Z dodatkowymi sekcjami liczbowymi (troszkę analityki) i przekierowaniami do pozostałych moich cyklów. Przegląd informacji, które mogły umknąć czytelnikom, a chcieliby szybko je podsumować. Seria oznaczona oddzielnym logotypem.

Zobacz przykłady przeglądów tygodnia #TechMix


Najlepszy crowdfunding tygodnia (już ponad 130 zestawień)

Crowdfunding 97Ten cykl zacząłem później. Ciekawych projektów w crowdfundingu było tak dużo, że nie dało się ich ująć inaczej, jak w zestawieniu. Wrzucam tutaj pomysły startupów z Kickstartera, IndieGoGo i innych podobnych platform. W tej serii wykraczam poza główne działy, w których się specjalizuję. To „siedlisko” bardzo oryginalnych rozwiązań. O wybranych koncepcjach zdarza mi się napisać szerzej w oddzielnych wpisach (zwykle kieruję do nich również z tego przeglądu). Podsumowuję terminy realizacji, proponowane ceny i najważniejsze komunikaty od twórców.

Przykłady przeglądów najlepszych crowdfundingowych projektów tygodnia znajdziecie pod tagiem „crowdfunding„. Korzystając z okazji, chciałbym zachęcić twórców do podsyłania swoich gadżetów do przedpremierowych testów na smartniej.pl.


Cotygodniowe przeglądy Mobilne Granie (już ponad 150 wpisów)

Mobilne granie 50Artykuł zbiorczy z najciekawszymi informacjami i ciekawostkami ze świata gier mobilnych. Przegląd tytułów na smartfony i tablety, platform streamingowych (na urządzenia mobilne) oraz przenośnych konsol, ale też akcesoriów i sprzętu do grania w terenie, a więc nie tylko gamingowych smartfonów.

Najnowsze premiery i zapowiedzi tytułów na iOS, Androida, Nintendo Switch, Valve Steam Deck, serwisów Google Stadia, NVIDIA GeForce Now, Xbox Game Pass, czy Apple Arcade oraz niszowych maszynek od mniej znanych producentów (tzw. PC-konsolek). Wieści również z działu retro, który na przenośnych platformach cieszy się sporym zainteresowaniem. Lubię w tej serii zwrócić uwagę w co aktualnie gram i ogólnie w co warto „popykać”.

Zobacz przykłady przeglądów tygodnia w mobile gamingu


Cykl Mój Smart Dom (testy urządzeń)

Mój Smart Dom Roborock Q7 Max+Oprócz realizacji testów urządzeń na zamówienie, publikuję też na blogu analizy w ramach specjalnej serii poświęconej osobiście wykorzystywanym w swoim inteligentnym domu smart rozwiązaniom. Cykl Mój Smart Dom obejmuje urządzenia, które pracują w moim mieszkaniu na stałe (nie tylko w ramach okresu testowego).

Moduły są wybierane przeze mnie osobiście i pozostają w sieci na dłużej, a więc tym samym niejako podkreślam ich wyjątkowość (nadal subiektywną). Taki rodzaj mojego „aprooved”, czyli potwierdzenia jakości. W tym cyklu integruję sprzęt z moimi platformami nieco głębiej. O niektórych rutynach lub scenariuszach integracji piszę więc dokładniej, bo jest na to znacznie więcej czasu.

Zobacz przykład testów z cyklu Mój Smart Dom


Przeglądy tygodnia w mobilnej fotografii (już prawie 130 wpisów)

test fotograficzny Xiaomi Mi 11 UltraDziś już każdy „pstryka” foty telefonem, ale różnice w możliwościach poszczególnych smartfonów są tak duże, że zdjęcia z tych lepszych mają już jakość porównywalną do efektów z tradycyjnych aparatów.

Najlepsze i najnowsze propozycje ulepszeń w dziedzinie mobilnej fotografii zbieram w cotygodniowym podsumowaniu. Kiedyś obawiałem się, że może tu nie wystarczyć ciekawych informacji, ale każdy kolejny wpis tego cyklu utwierdza mnie w przekonaniu, że z kwartału na kwartał otrzymujemy coraz bardziej profesjonalne rozwiązania. Zarówno w ramach hardware’u, jak i software’u. W tej serii piszę o nowych sensorach, optyce, algorytmach, ale i akcesoriach do modułów fotograficznych telefonów. Pojawiają się tu tez kamerki akcji oraz moje zdjęcia w ramach cyklu #PstryknięteFonem (publikowanych na Instagramie).

Zobacz przykład przeglądów tygodnia w mobilnej fotografii


Cykl #PstryknięteFonem (moje zdjęcia)

#PstryknięteFonemTo mój autorski cykl amatorskich ujęć wykonywanych w ramach mobilnej fotografii. Własnym smartfonem, ale też telefonami klientów – marek przekazujących swój sprzęt lub akcesoria do bezpośrednich testów. „#PstryknięteFonem” to raczej zdjęcia sytuacyjne (mniej pozowanych). Szukam kadrów przy okazji, gdy trafia się na coś interesującego i można w sposób natychmiastowy wyciągnąć smartfon z kieszeni. Te publikacje to również mój osobisty wkład w promocję mobilnej fotografii jako takiej. Nie są to prace konkursowe, ale czasem uda się uwiecznić coś ciekawego.

Zobacz moje prace pod hashtagiem #pstryknietefonem


Smart Home tygodnia (już ponad 100 przeglądów)

smart home tygodnia 8 iRobot Roomba serii i5Oprócz serii bezpośrednich testów przygotowuję na blogu także regularne podsumowania nowości z segmentu urządzeń i rozwiązań dla smart domów. Od najświeższych premier, przez wieści dot. najpopularniejszych platform, aż po sprzęt RTV/AGD. W obszarze inteligentnych sieci oraz Internetu Rzeczy dzieje się równie dużo, a format regularnego podsumowania daje szansę bycia na bieżąco z najważniejszymi informacjami. Cykl ten jest rozwinięciem kategorii smart home, którą prowadzę na blogu prawie od samego początku jego istnienia.

Zobacz przykład wpisów z serii Smart Home tygodnia


Smartfony tygodnia (już ponad 125 zestawień)

Smartfony tygodniaRynek smartfonów ma tak wielu reprezentantów, że nie o każdym modelu jestem w stanie napisać szerzej (a chciałbym). Dlatego powstała seria podsumowująca każdy miniony tydzień w dziale telefonów. Przegląd obejmuje wszystkie kategorię smartfonów, niezależnie od ich ceny. Od budżetowców po flagowce. Zapowiadam nowości, przedstawiam premiery, ale pojawiają się też informacje z przecieków. Podkreślam wyróżniki, zauważam najlepsze cechy. Jest też kącik ciekawostek oraz informacji bezpośrednio związanych z systemami iOS oraz Androidem.

Zobacz przykłady serii: smartfony tygodnia


Seria wearables tygodnia (już ponad 115 wpisów)

Xiaomi Mi Band 6Nie mogło na smartniej zabraknąć zestawień dla ubieralnej elektroniki. Wpisów na temat wearables na moim blogu jest chyba najwięcej, ale przegląd nowości zawsze się przyda. Trackery/monitory aktywności, smart zegarki, opaski, okulary, słuchawki i wiele innych noszonych gadżetów w jednym zbiorczym artykule. Wearables tygodnia obejmuje ciekawostki, zapowiedzi, premiery i inne wieści ze świata tej grupy urządzeń.

Zobacz przykład: wearables tygodnia


Cykl smarthacki tygodnia (nowy!)

Smarthacki 2 wycinanie obiektów iOS 16Przygotowałem na blog serię okazjonalnych lifehacków w ramach krótkich poradników dla funkcji i akcji, którymi dysponujemy w swoich smartfonach (lub innych smart urządzeniach). Opcjach i trybach, o których nawet nie zdajemy sobie sprawy, a siedzą cicho w naszych kieszeniach. Szkoda marnować praktyczne rozwiązania!

Smarthacki to bardzo świeży jeszcze dział na smartniej.pl, ale od samego początku oznaczony prostym logotypem. Nie wiem, czy uda mi się publikować materiały w każdym tygodniu, ale o każdym wspomnę w TechMiksie lub innej serii, do której znalezisko nawiązuje. Wszystko zależy na co aktualnie trafię, co odkryję, co wpadnie mi pod palec na ekranie.

Zobacz przykłady: smarthacki tygodnia


Seria nie smart, ale wart! (niszowa)

Oczyszczacz IKEA FÖRNUFTIGJako, że tematyka mojego bloga obejmuje głównie urządzenia inteligentne, a czytelnicy pytają często także o te „zwyklejsze” modele, postanowiłem okazjonalnie publikować testy i tego sprzętu. Seria Nie smart, ale wart nie jest bogata w artykuły, ale nie ogranicza mnie w pisaniu wyłącznie o smart sekcji. Na rynku jest wiele wartych uwagi urządzeń, o których można się wypowiedzieć.

Specjalizuję się w promowaniu smart wyposażenia dla domu, ale przedstawiam również modele z segmentu RTV i AGD, które posiadają ciekawe i nowe technologie.

Ostatni przykład testu: „nie smart, ale wart!” (oczyszczacz IKEA)


Seria „Właśnie obejrzałem” (już ponad 20 recenzji)

nie patrz w górę recenzja filmuOkazjonalnie na moim blogu pojawiają się też recenzje filmów. Tych ciekawszych, które uznałem za warte oceny i wydania komentarza. Są to zarówno produkcje kinowe jak i streamingowe (dostępne na popularnych platformach VOD). Blockbustery, ale też pozycje ambitniejsze. Jestem fanem kina, więc z tematyką i popkulturą staram się być na czasie. Zdarza się obejrzeć coś przedpremierowo. Łatwiej jest się wtedy odciąć od opinii innych recenzentów. Zdarza się też trafić na produkcje sferyczne, czyli filmy dla gogli VR.

Zobacz przykłady recenzji filmów w ramach serii „właśnie obejrzałem” i kilka zestawień gatunkowych:


Seria „Mój najbliższy zakup”

Bang and Olufsen Beoplay EQ
Najlepsze słuchawki premium z sekcji TWS

Czasami i ja potrzebuję porady w wyborze produktu. Przygotowuję wtedy zestawienia modeli produktów z danej kategorii, które rozważam przy osobistym zakupie. Tworzę listę ich najlepszych cech i staram się zawęzić grupę przykładowych gadżetów do tych według mnie najciekawszych (mogących sprostać moim indywidualnym potrzebom). Dopytuję wtedy czytelników o ciekawe alternatywy i ich propozycje oraz zdanie na temat poszczególnych jednostek. To dodatkowe komentarze, które przydadzą się nie tylko mi, ale i innym potencjalnym nabywcom urządzeń w danym segmencie.

Zobacz ostatnie przykłady (kolejne są w drodze):


Treści tworzone na zewnątrz

Michał Sitnik biuroBlogowe treści są dla mnie priorytetowe, ale swoje usługi świadczę też na zewnątrz. Przygotowuje teksty i wypowiedzi dla blogów, serwisów i platform internetowych. Z reguły są to teksty eksperckie. Treści w formie komentarzy, nie tylko w ramach moich blogowych specjalizacji (tu wypowiadam się także szerzej). Poruszam tam też tematy pokrewne, związane z nowymi technologiami ogółem. Przygotowuję również w pełni autorskie artykuły na zewnętrzne blogi różnych marek.


Sekcja mHealth & fitness

Fitbit Charge 5 EKG test
Zobacz też: test EKG w Fitbit Charge 5

Jako osoba aktywna (sportowo) lubię przyglądać się nowościom w formacie ubieralnych urządzeń do monitorowania ruchu. Wearables to także trackery analizujące zdrowie, a często już hybrydowe propozycje 2 w 1. Od wielu lat buduję na blogu kategorię Health & Fitness, w której dzielę się informacjami o najważniejszych nowinkach na temat noszonych modułów do obserwacji kondycji i zdrowia.

Pojawiają się tu m.in. bezpośrednie testy, jak i zapowiedzi rozwiązań, które za niedługi czas będą chronić nasze życie. Staram się też zachęcać czytelników do aktywności przez śledzenie danych w zegarkach i opaskach, bo motywują do ogólnej aktywności i mobilizują do utrzymywania regularności ruchowej. Sam noszę na ręce jedną z bardziej zaawansowanych opasek na rynku i pilnuję swoich bio-odczytów. Poniżej kilka przykładowych treści z kategorii poświęconej zdrowiu:


Treści na Twitterze, Instagramie i Facebooku

Jeśli zerkacie czasem na moje kanały społecznościowe, to pewnie zauważyliście, że każdy rządzi się nieco inni prawami. Na Insta głównie zdjęcia ze smartfonów (#PstryknieteFonem) oraz relacje. Na fejsie wrzutki z przypomnieniami ostatnich serii i przeglądów, natomiast na Twitterze głównie osobiste uwagi oraz infografiki (trafiają czasem do cotygodniowego TechMixa). Na tej platformie publikuję krótkie ciekawostkami, na które trafiłem ostatnio w sieci. Niech sobie krążą po sieci 🙂


Co testuję? Jak oceniam? Czego szukam?

wearables tygodnia 7 HTC Vive Flow
Zobacz też: wearables tygodnia #7

Swoją blogową uwagę skupiam na testach smart urządzeń z kilku segmentów (m.in. w powiązaniu z prowadzonymi wyżej seriami). Badam urządzenia, ale też aplikacje i usługi. Do moich rąk trafia przenośny sprzęt i akcesoria mobilne, RTV/AGD oraz inteligentne rozwiązania dla domu. Sprawdzam też jakość serwisów i platform (również w wydaniu aplikacyjnym). Przy okazji każdego testu szukam obszarów, w których gadżet, software lub usługa mogą się poprawić. Ostatnie moje publikacje w tym zakresie to, m.in.:

Pozostałe artykuły z tego działu znajdziecie pod tagiem testy i recenzje


Najciekawsze zestawienia produktowe na smartniej.pl

składane smartfony 2022Regularnie publikuję też na blogu zestawienia produktowe najlepszych propozycji różnych kategorii. Urządzeń poszczególnych segmentów najnowszych technologii. Często jako listy najciekawszych modeli, które mogą być pomocne w wyborze przy ewentualnym zakupie lub wskazaniu interesujących alternatyw dla poszukiwanych w sieci gadżetów.

Poniżej lista ostatnich moich zestawień lub poradników (wybrane staram się aktualizować):


Relacje z targów elektroniki i prezentacji produktowych

audio video show 2023 Michał Sitnik
Sennheisery HE-1 za 272 tysiące zł (foto: Michał Sitnik)

Odrębną kategorią zestawień produktowych objąłem międzynarodowe, największe wydarzenia w branży technologicznej. Co roku odbywa się kilka większych imprez i targów. Różnego rodzaju expo, na których producenci elektroniki użytkowej, ale też giganci segmentu pokazują swoje najnowsze propozycje. Wybieram subiektywnie te najciekawsze i przez okres trwania imprezy aktualizuję zestawienie najlepszych projektów. Debiutów, zapowiedzi, a także prototypów. Poniżej przykłady z trzech najbardziej rozpoznawalnych, tegorocznych targów: styczniowego CES, marcowego MWC i wrześniowego IFA:


Mniejszy znaczy gorszy? „Zmierzch małych mediów?”

Przeglądając ostatnio sieć trafiłem na ciekawe informacje odnośnie nowych algorytmów Google (polecam alternatywnie DuckDuckGo, chociażby dla własnej oceny aktualnych różnic w efektach wyszukiwania treści). Zauważyliście niedawny spadek jakości wyników przeszukiwania Internetu przez narzędzia Google? Zawsze było tak, że na pierwszych miejscach znajdowali się „spryciarze” i większe witryny. Nie zawsze jest to równoznaczne z poszukiwaną odpowiedzią. Trzeba kopać dalej, czyli na kolejnych stronach Google. W ostatnim czasie zauważyłem (i zapewne nie tylko ja) pogorszenie się rezultatów nawet na dwóch pierwszych stronach wyszukiwarki amerykańskiego giganta. Algorytmy Google „wypluwają” shit i „promują” gigantów z większą „reputacją”. Bez zbyt głębokiego wyjaśniania i uogólniając – oferują na pierwszych stronach gorszej jakości wyniki. Promuje to gigantów, a obniża ruch (i przychody) niezależnych, mniejszych stron.


O ile? Według Retro Dodo (które osobiście traktuję jako jedno ze źródeł fajnych informacji) ruch jest obniżany nawet o 85%! Przykład tego serwisu wskazuje na IMO złą drogę Google. W wyszukiwarce pojawia się więcej treści z Reddita, a także wykorzystywanie czyichś treści bez ich zgody (jak robią to ostatnio GPT).


Blog w modelu ICYMI i TLDR

Jak już wyżej wspominałem, nie aspiruję do bycia gigantem (którego bardzo często jakość treści spada wraz ze wzrostem zasięgów), więc bardzo możliwe, że moja niezależność będzie mnie kosztowała. Nie chcę być zależny od algorytmów jakiejkolwiek wyszukiwarki, więc buduję treści bez skupiania ich formatu na wytycznych wyszukiwarek. Piszę jak lubię, co lubię i jak chcę. Nie pod frazy i algorytmy. Ryzykowne? Owszem, ale właściwe. Bardzo trafny był jeden z komentarzy na wykopie, gdzie dyskutowano o ostatnich zmianach: „w Google to teraz można wyszukać co najwyżej reklamy”. I całkowicie się z tym zgadzam. Nie za bardzo chcę, by blog smartniej.pl w czymś takim uczestniczył. W pełni świadomie koncentruję swoje działania wokół niszowości.

Może dlatego od dwóch lat skupiam się na tworzeniu przeglądów tygodnia w modelach ICYMI (In Case You Missed It) i TLDR (Too Long, Didn’t Read). Nie uzależnia mnie to od wyników wyszukiwarek, a osobom, które nie mają czasu na przeglądanie neta łatwiej jest szybko przejrzeć poprzez moje skróty informacji, co aktualnie „w trawie piszczy.”


Moje kanały społecznościowe (smartniej.pl):

Michał Sitnik smartniejBlog to oczywiście nie wszystko. Część swojego przekazu realizuję przez wspomniane już wyżej social media. Każdy z kanałów służy mi do nieco innych komunikatów. Instagram to w większości zdjęcia z fotograficznego cyklu, fanpage na Facebooku agreguje treści ogólne, natomiast na Twitterze jest więcej nieco bardziej osobistych wrzutek.

W najbliższej przyszłości zamierzam mocniej postawić na kanały społecznościowe, ale wciąż z wiodącą rolą bloga, który jest moim głównym nośnikiem przekazu.

Chcesz lepiej poznać moją osobę? Zajrzyj do wpisu o mnie.


Współpraca z blogiem smartniej.pl

Michał Sitnik testy blog
Testowałem lub użytkowałem sprzęt już całkiem obszernej grupy marek.

Blog prowadzę z pasji. Większość treści pojawia się na smartniej z mojej własnej inicjatywy, (również w ramach promocji rozwiązań od klientów). Staram się przygotowywać własne pomysły na prezentację urządzeń, usług lub aplikacji partnerów i przedstawiać ich najlepsze cechy moim okiem. Bez nacisków, bez sztucznego podkręcania przekazu. Naturalnie.

Testy sprzętu, osobiste oceny i komentarz z wrażeniami to też rozwinięcie katalogu wpisów, które są ciepło oceniane przez moich czytelników. Zawsze bezpośredni kontakt z nowinkami to więcej niż pierwsze oceny na podstawie samych doniesień.

Jesteś producentem, przedstawicielem marki, dystrybutorem lub agencją PR i chciałbyś przedstawić konkretny projekt na moim blogu? W swojej najnowszej ofercie (jest w drodze) proponuje sporo różnorodnych koncepcji promowania brandu. Od sprawdzonych modeli w gotowym formacie, po przygotowywane pod indywidualne zamówienie. Napisz, a ja przedstawię odpowiednią koncepcję.

kontakt[ ]smartniej.pl

Lub zajrzyj do mojej oferty współpracy