Hybrydowe smart zegarki Fossil Hybrid HR to jedne z ciekawszych estetycznie modeli na całym rynku, ale nie pozbawione pewnych wad. Urządzenia wyglądały bardzo efektownie, ale miały trochę ograniczeń. Producent wydaje właśnie kolejną wariację serii Hybrid HR. Odmiana Monroe ma być najmniejszą, czyli skierowaną na damski nadgarstek. Wydaje się, że to głównie zmiany stylistyczne. Czy dość słabe wsparcie aplikacji i troszkę niewyraźny ekranik pozostaną największymi wadami?

Fossil Hybrid HR Monroe

Fossil Hybrid HR Monroe – 5 odmian

Hybrydowe Fossile w tym wydaniu mogą się podobać. Szczególnie, że estetyka jest nienaganna, a e-papierowy ekranik wzbudza zainteresowanie. Naprawdę gadżet był zaprojektowany od strony wizualnej bardzo dobrze. Fossil Hybrid HR Monroe kontynuuje to podejście, ale znacznie zmniejszając swoje gabaryty. Zadowolone będą przede wszystkim panie. Nawet nazwa sugeruje, że to modele typowo damskie.

Fossil przygotował aż pięć wariantów Monroe (kilka z nich jest już na stronie “out of stock”). Można je podzielić na dwie grupy: tych z jasnym i tych z ciemnym e-tuszem. Srebrny i rose gold mają biały motyw. Złote są czarne. W każdym z nich zestawienie jest dobrane idealnie. Koperty są wykonane ze stali nierdzewnej i mają 38 mm (o 4 mm mniej niż wcześniej). Do tego bardzo wąskie paski 12 mm. Tu zarówno paski skórzane jak i bransolety.

Fossil Hybrid HR Monroe – funkcje

Cały czas mamy też klasyczne wskazówki, więc to typowy zegarek. Hybryda daje jednak wyświetlacz w e-tuszu. Dzięki temu bateria wytrzyma dłużej, a podstawowe odczyty ze sparowanego smartfona lub dane z wbudowanego trackera aktywności pojawią się w wystarczającym dla oka wydaniu. Nie sądzę, by Fossilowi udało się poprawić wyświetlacz. E-papier ma swoje zalety i wady. Nadal w trakcie prezentacji powiadomień wskazówki układają się poziomo, by odsłonić panel.

Czujniki ruchu są tu podstawowe, ale i tak wystarczające. To klasyczny smart zegarek, więc raczej nie na długie treningi. Zmierzy ogólną aktywność wraz z pomiarem tętna i to powinno wystarczyć. Fossil Hybrid HR Monroe został wyceniony na 195$.

źródło: fossil.com