Gorące tematy
Ciasteczka powinny być smaczne. Nie wszystkie są, ale dopiero po "poczęstunku", będę wiedział, którymi ugościć moich czytelników.

Artykuł

Samsung Galaxy A32 5G z 5000 mAh
Android

Samsung Galaxy A32 5G z 5000 mAh 

Zanim Samsung pokaże dziś oficjalnie swoją flagową serię Galaxy ma w zanadrzu jeszcze inny telefon z Androidem. Znacznie tańszy, ale wciąż oferujący modem 5G. Na niemieckim rynku zapowiedziano Galaxy A32 5G. Androida z niezłymi parametrami. Prawdopodobnie najprzystępniejszego cenowo (w ofercie koreańskiego giganta) smartfona z dostępem do sieci piątej generacji.

Samsung Galaxy A32 5G

W 2021 przestaniemy już pewnie podkreślać obecność 5G w telefonach. Będzie standardem rynkowym, nawet w budżetowych jednostkach (producenci chipów już wprowadzają odpowiednie układy, które sobie z tym poradzą). Na razie jednak producenci wciąż dopisują w nazwach charakterystyczny symbol. W Galaxy A32 modem jest zintegrowany z Dimensity 720 od MediaTek. To ośmiordzeniowy procesor (z maks 2 GHz), któremu zaproponowano kilka konfiguracji pamięci.

A32 można będzie dobrać według aż trzech opcji pamięci operacyjnej: 4, 6 i 8 GB. Do tego 64 lub 128 GB na dane oraz szansą na dodatnie aż 1 dodatkowego terabajta na karcie microSD. Ekran to zwykły IPS LCD o przekątnej 6.5 cala i niskiej rozdzielczości HD+. Samsung nie starał się tu nawet o jakieś nowocześniejsze umiejscowienie kamerki do selfie. Jest w lekkim wcięciu (Infinity-V Display) w centrum górnej krawędzi. Aparat ma tu 13 megapikseli.

Samsung Galaxy A32 5G

Galaxy A32 5G – 4 aparaty

Dość nietypowo prezentuje się obszar z aparatami fotograficznymi na tyle obudowy. Galaxy A32 5G zrezygnował z obrysu, bo ten zwykle łączył się z wystającą częścią całości. Tutaj każde “oczko” przylega idealnie do “plecków” telefonu. Podobny efekt znamy z LG Velvet. Ułożenie wszystkich większych obiektywów jest symetryczne. Tylko najmniejsze 2 mega jest z boku. W sumie cztery sensory: 48 mpx główny, 8 mpx ultra szeroki kąt, 5 mpx do makro i ten ostatni do głębi. Taki komplecik w zupełności wystarczy w tej półce cenowej.

Dobrze wygląda bateria. Ma dużą pojemność aż 5000 mAh. Ładowana jest maksymalnie z 15W. Czytnik palca połączono z bocznym przyciskiem, co ostatnio polubiłem w swoim Xiaomi. Na plus też dźwięk stereo z Dolby Atmos. Kolorystyka dość szeroka. Cztery opcje, w tym dwie klasyczne (czerń i biel) oraz ciekawsze (niebieski i szary). Samsung Galaxy A32 5G ma startować od 279 euro. Jeśli model trafi do Polski to powinien kosztować ok. 1300 zł Na pewno będzie to najtańszy Samsung z 5G, ale nie najtańszy w ogóle. Poniżej tysiaka

źródło: samsung.com

Dodaj komentarz

Required fields are marked *

Copyright © 2020 Tabliczni.pl by Michał Sitnik. Supported by Jakub.