Brazylijski oddział Samsunga przedstawił następcę modelu Galaxy M21. Koreański gigant odświeżył smartfon w ramach ostatnio modnej u niego serii z dopiskiem “s”. To po prostu ulepszony telefon z tej prawie najniższej z półek producenta. Nadal ma ekran Super AMOLED, baterie 6000 mAh i jeszcze lepsze właściwości fotograficzne. Na początek debiut w Brazylii, ale pewnie Galaxy M21s pojawi się też w Polsce.

Galaxy M21s – co poprawiono?

Samsung Galaxy M21sOczywiście najważniejsze funkcje poprzednika nadal są tymi najatrakcyjniejszymi. Za stosunkowo niewielkie pieniądze (jak na Samsunga) mamy super ekran w technologii AMOLED i rozdzielczości Full HD+ oraz bardzo smukłym obramowaniu. Tak samo pojemna jest też bateria 6000 mAh z dwudniowym czasem pracy (według danych producenta) i ładowaniem 15W. Urządzenie wygląda praktycznie tak samo. Ma też identyczne wnętrze. Co się w takim razie zmieniło?

Największej poprawie uległy aparaty fotograficzne i to po obu stronach smartfonach. Z tyłu są trzy, ale tym razem zamiast 48- są 64 megapiksele z tą samą technologią quad pixel do łączenia sąsiadujących pikseli do czulszego odbioru światła. Dwa pozostałe są takie same, tj. ultra wide z 8 mega (f/2.2) i 5 mpx do głębi. Z przodu też jest skok, bo z 20 milionów pikseli zrobiono 32. Selfie powinny na tym skorzystać. Urządzenie będzie pewnie nieco droższe od poprzednika, ale pewnie o sto kilkadziesiąt złotych (w granicach 1050 zł).

źródło: samsung.com