Oclean W10Mam jeden z irygatorów marki Oclean. Producent ten specjalizował się dotąd w szczoteczkach sonicznych (także tych smart, tj. z aplikacją mobilną i czujnikami). Teraz rozwija ofertę właśnie o irygatory – coraz częściej stosowane urządzenia do dbania o higienę jamy ustnej. Ich popularyzacja łączy się z przystępniejszą ceną. Właśnie od takich marek jak Oclean. Co takiego potrafi elektryczny W10?

Oclean W10 – irygator do zębów

Oclean W10 rozszerzył portfolio urządzeń niedawno. Poprzednik – W1 – wydawał się nieco mniejszy, ale W10 to chyba półka wyżej. Tak przynajmniej wnioskuję po porównaniu specyfikacji i możliwości obu modeli. Wiem, że nie każdy jeszcze orientuję się, czym w ogóle jest irygator, ale powoli świadomość o ich istnieniu wzrasta. Niedrogie propozycje bardzo to ułatwiają, szczególnie jeśli ich zakres ma jakąś wartość.

To szybko wylistuję, czym Oclean W10 spróbuje zachęcić do zakupu. W ogólnym skrócie, irygator od producenta z Shenzen ma w swoich zasobach kilka końcówek, kompaktowy i całkowicie mobilny kształt i odpowiedniej jakości pompkę do czyszczenia zębów wodą pod strumieniem z ciśnieniem. Posłuży nie tylko posiadaczom stałych aparatów ortodentycznych, ale i chętnym do zastąpienia nici. Najważniejsze z zaproponowanych funkcji:

  • zbiorniczek 200 ml na wodę i pompka w stosunkowo kompaktowej wersji
  • 4 różne dysze (końcówki) do różnych potrzeb
  • 5 trybów irygacji (z opcją dostosowania czułości, by dbać o dziąsła
  • 30 dni pracy na jednym ładowaniu (licząc wykorzystanie całego zbiorniczka na dzień)
  • ciągły strumień (nie tylko impulsowy)
  • smart timer przydatny podczas higieny

elektryczny irygator Oclean W10

Oclean W10 – uzupełnienie dla szczoteczki

Dzisiaj o jakość mycia zębów dbają soniczne główki, więc higiena jest skuteczniejsza. Są jednak trudniej dostępne miejsca, którym irygator zdecydowanie pomoże. Producent przekonuje, że taki dodatek jest uzupełnieniem dla szczoteczki.

Od mojego modelu W10 jest troszkę większy, ale ma dodatkowo specjalny pasek. Gabaryty zwiększyły się z uwagi na powiększenie pojemnika i to znacznej (z 30 do aż 200 ml). Od strony estetycznej – jak pewnie widzicie – jest bardzo ładnie (także kolorystycznie). W trybach są opcje mocnej, normalne, ale też delikatne. Impulsowe lub punktowe. Trzeba nauczyć się użytkowania takich urządzeń.

Używanie irygatora wydłuża czas spędzany na higienie jamy ustnej, ale ma dzięki temu dać odczuwalną poprawę w kilku obszarach, które normalnie pomijamy. Dysze w zestawie służą nie tylko do oczyszczania kieszonek przyzębnych, ale też języka, wspomnianego wyżej aparatu ortodentycznego (IMO to tutaj główna grupa kliencka). Największą różnicą (poprawą?) W10 względem W1 jest dodanie ciągłego strumienia. Stąd pewnie konieczność wykorzystania pojemniejszego zbiorniczka. Pewnie jest drożej, ale i lepiej.


Elektryczny irygator Oclean W10 kupicie na Aliexpress Sklep proponuje ciekawe promocje:

  1. 300 pierwszych zamówień Oclean W10 to szczoteczka Oclean F1 Sonic Electric Toothbrush gratis
  2. Zamówienie na Aliexpress w dniach 11-15 października to okazja do wygrania Oclean W10 (w puli 50 sztuk)
  3. 50 największych zamówień na Aliexpress w dniach 11-15 października otrzyma G0TDYA Hand Sanitizer 80ML