nubia Red Magic 7SStandardowo dla serii Red Magic kolejna wersja gamingowego smartfona jest wprowadzana na rynek mniej więcej z półrocznym interwałem – zgodnie z planem wydawniczym najnowszych procesorów Qualcomm. ZTE pokazało duet siódmej generacji z podrasowaniem „S”. Telefony są dopieszczonymi, jeszcze wydajniejszymi odmianami, mającymi sprostać bezpośredniej konkurencji. Co poprawiono w nubii Red Magic 7S i 7S Pro? W lipcu linia ta skończyła cztery lata.

Red Magic 7S i 7S Pro ze Snapdragonem 8+ Gen 1

Androidy do grania wyróżniają się topową specyfikacją, która zaczyna przerastać potrzeby fanów gamingu i to również tych hardcore’owych. Nie ma po prostu produkcji wymagających takiej mocy lub pamięci. Mimo wszystko, maszynki muszą pokazywać możliwości. W serii Red Magic 7S jedyną zauważalną zmianą we wnętrzu są nowe Snapdragony 8+ Gen 1. Podkręcone do 3.2GHz.  Pozostałe rozwiązania nie otrzymały poprawek.

Innymi słowy, urządzenie przyspieszy, ale nigdzie więcej nie uświadczymy raczej wyraźniejszych skoków. Będę jeszcze śledził temat, więc jak coś faktycznie będzie miało istotne znaczenie dla działania telefonu, dopiszę. Pozostałych funkcji, rozwiązań i podzespołów nie będę tu przekopiowywał. Przekieruję do wpisu z opisem Red Magic 7.

nubia Red Magic 7S bumblebee

Red Magic 7S i 7S Pro w bieli i Bumblebee

Skoro zmian we wnętrzu nie jest za wiele to trzeba było przyciągnąć wzrok z zewnątrz. Red Magic 7 miały fajną stylistykę, ale były dostępne w mieniącej się lub ciemnej obudowie. Teraz nubia dorzuca kontrastową, czyli jasną. Red Magic 7S kupimy w białej edycji. Mocniejszego z duetu wyróżniono dodatkowym malowaniem. Żółte 7S Pro to nawiązanie do Transformersów, a konkretnie Bumblebee. W tym motywie jest nawet zewnętrzne chłodzenie (plus inne akcesoria).

Cennik wygląda następująco (globalna ekspansja została oznaczona jako „coming soon”):

  • nubia Red Magic 7S: od 3999 juanów (8/128 GB)
  • nubia Red Magic 7S Pro: od 5299 juanów
  • nubia Red Magic 7S Pro Bumblebee Edition: od 6499 junaów

źródło: red magic na weibo