Gorące tematy
Ciasteczka powinny być smaczne. Nie wszystkie są, ale dopiero po "poczęstunku", będę wiedział, którymi ugościć moich czytelników.
Ring Video Doorbell 4 z kolorowym Pre-roll
Android

Ring Video Doorbell 4 z kolorowym Pre-roll 

W tym samym dniu, w którym Amazon przedstawił nową zewnętrzną kamerką Ring Floodlight Wired Pro z radem 3D Motion Detection do oferty został dołączony też nowy smart dzwonek do drzwi Ring Video Doorbell 4. Ma kilka ulepszeń względem poprzedniej generacji, ale nie wiadomo czy zastąpi tamte urządzenia. Na razie Ring Video Doorbell 3 i 3 Plus będą w sprzedaży (pewnie aż się skończą zapasy).

Ring Video Doorbell 4

Ring Video Doorbell 4 – co nowego?

Wizualnie dzwonek Ring czwartej generacji wygląda jak poprzednik w wersji Plus. Ma ten sam design i wykończenie. W warstwie zewnętrznej nic zatem nie dopracowywano. Skupiono się na wnętrzu. Moduł jest zasilany bateryjnie (akumulatorek jest wyjmowany na czas ładowania), ale można skorzystać ze specjalnego adaptera, który umożliwi instalację do prądu.

Wciąż do dyspozycji jest tryb Pre-roll, który nagrywa cztery sekundy przed wykryciem ruchu, by potem załączyć je do zarejestrowane materiału. Tym razem tryb ten jest w kolorze (wcześniej był czarno-biały). Ring zaoferował to już wcześniej w przewodowym Ring Video Doorbell Wired. Teraz pierwszy raz trafia do w pełni bezprzewodowej odmiany Doorbell 4. Producent przekazuje też, że poprawił rozdzielczość w trybie nocnym, ale jej nie sprecyzował. Sądzę, że będzie poniżej 1080p dla Pre-roll. Przypominam, że jest to element płatnego Ring Protect. Udało się wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu.

Ring Video Doorbell 4 – funkcje

Na pokładzie nadal jest Wi-Fi z 2.4 lub 5 GHz, więc będzie elastycznie w łączności z dwuzakresowymi routerami. Możemy też skorzystać z integracji z asystentką głosową Amazona (w końcu Ring należy do tego giganta). Komendy Alexy posłużą do wyświetlania podglądu na smart ekranach, ale też tworzeniu smartdomowych scen. Brakuje tylko nagrywania tą drogą komunikatów dla gości, którzy przycisną dzwonek. Na razie Alexa Greetings jest cechą modeli Pro (i działa tylko w USA).

Nie zabraknie Customizable Motion Zones (tworzenia stref detekcji), Advanced Motion Detection (ustawiania czułości, ale tylko w ramach Ring Protect Plan) i Quick Replies (szybkiej odpowiedzi). Amazon wycenił Ring Video Doorbell 4 na niecałe 200$.

źródło: ring

Dodaj komentarz

Required fields are marked *

Copyright © 2021 smartniej.pl by Michał Sitnik. Supported by Jakub.