Tag Heuer Connected Super Mario editionWiększość fanów smart zegarków czeka już na nowości proponowane w ramach nowego Wear OS 3.0, więc spece z branży odradzają teraz zakup obecnych modeli. Mogą nie być kompatybilne z nową platformą. Część producentów wypuszcza jednak nowe jednostki. Niektórzy już z myślą o współpracy z nowym softem, inni raczej niekoniecznie. Wątpię, by limitowany Tag Heuer Connected Super Mario otrzymał wspomniany update, ale będzie kuszący i bez niego, szczególnie dla fanów popularnego hydraulika.

Tag Heuer Connected Super Mario – 2000 sztuk

Już w zeszłym tygodniu Tag Heuer zwiastował jakiś projekt w motywach Super Mario. Nie wiadomo było tylko, czy będzie dotyczyć zwykłego, czy inteligentnego zegarka. Ten drugi daje więcej możliwości z uwagi na wyświetlacz. Producent przygotował limitowaną serię smartwatcha w liczbie 2000 sztuk, więc prawdziwi miłośnicy najpopularniejszej serii gier od Nintendo będą musieli się spieszyć. Oczywiście, o ile propozycja jest wystarczająco ciekawa.

Tag Heuer Connected Super Mario to po prostu specjalna edycja inteligentnego zegarka. Wątpię, czy, poza paskami oraz dodatkach software’owych, zmieniło się coś wewnątrz urządzenia. W zasadzie nie musiało. Pakiet stylistyczny i tak jest wystarczający, by odmienić gadżet.

Tag Heuer Connected Super Mario edition zegarek Wear OS

Tag Heuer Connected Super Mario – co innego?

Co Tag Heuer zmienił w ramach modelu Connected w motywie Super Mario? Część elementów od razu rzuca się w oczy. Inne to detale, które dostrzeżecie później. Kolorystyka oczywiście charakterystyczna, czyli czerwona. Sama koperta jest czarna, ale pasek już w typowych barwach Mario. Na sprzączce oraz obrotowym przycisku zmieszczono logotyp z literką “M”, natomiast na bezelu kilka ikonek (przy pozycjach 3, 6 i 9).

Świetnie wygląda etui do smartwatcha. Przyda się, bo w komplecie są dwa paski. Czerwony jest elastyczny, natomiast czarny już skórzany, więc bardziej klasyczny. Najwięcej Mario będzie jednak w interfejsie graficznym Wear OS. Tutaj naturalnie sporo tarczek i widgetów. Z prawie każdego spogląda na nas Mario. W sklepiku Google Play jest sporo tarczek z serii Mario, ale tutaj mamy oficjalne partnerstwo z Nintendo, więc wszystko jest bardziej unikatowe. Są nawet dodatkowe animacje przy osiąganiu konkretnych wyników aktywności. Dostarczono tu rodzaj gamifikacji, co zrozumiałe w ramach współpracy z firmą od gier.

Tag Heuer Connected Super Mario za 2150$

Sam zegarek od strony hardware’u ma wszystko, co ma główny wariant Connected. Większość możliwości platformy Google i odpowiedniej jakości wykończenie. Jest też apka do golfa, ale raczej bez integracji z efektami Mario Golf (pośród gier Nintendo jest i taka wersja Mario). Cena Tag Heuer Connected Super Mario będzie wysoka. 2150$ to dokładnie tyle, ile smartwatch tej generacji kosztował na samym początku (bez późniejszych zniżek). Te “zwykłe” modele chodzą teraz po ok. 1800$, więc też dużo. Sprzeda się cała seria? To będzie prawdziwy test dla true fanów Mario.

źródło: tag heuer