Zobacz też: sposób funkcjonowania platformy MAM

Wszyscy uważnie śledzący moje kanały społecznościowe oraz wpisy na blogu, wiedzą, że przez cały grudzień 2017 roku uczestniczyłem w ciekawej rywalizacji. #MAMwyzwanie pozwoliło mi bardzo dokładnie przetestować i poznać platformę MAM, ale też obniżyć rachunki za media – wystarczyło robić zakupy! Was o wiele bardziej interesował jednak konkurs, który wiązał się z #MAMwyzwaniem. Jako jeden z blogerów walczyłem o nagrody dla Was, a konkretnie o liczbę tych nagród. Wspólnie z Antyweb, DailyWeb i Jestem Geekiem staraliśmy się pokonać team parentingowy i finansowy.

Osobiście udało mi się zrealizować plan w 100%, niestety nie gwarantowało to wygranej w zaciętej walce. Moi koledzy też spisali się bardzo dobrze, ale decydowały wręcz promile! Nasz technologiczny team zajął drugie miejsce, ustępując tylko drużynie matek. To one zgarnęły możliwość nagrodzenia aż po trzech swoich czytelników, ale nie jest źle. Pozostali uczestnicy rywalizacji też zorganizują konkursy #FinansoweLifehacki z MAM, w których 4800 zł (po 400 zł miesięcznie przez cały rok) wygra jedna osoba. W ten sposób przyszedł w nowym roku czas na rywalizację dla moich czytelników. Teraz to Wy będziecie walczyć, ale na nieco innych zasadach!

Konkurs Finansowe Lifehacki z MAM

Na czym będzie polegał konkurs #FinansoweLifehacki z MAM? Dokładnie na tym o co prosiłem Was w trakcie mojej rywalizacji w #MAMwyzwanie, czyli podsyłanie finansowych lifehacków. Jak widzicie, mi udało się dosyć sprawnie wykonać założony w grudniu plan (częściowo dzięki mailom od moich czytelników – za co oczywiście gorąco dziękuję). Chciałbym teraz, abyście podsyłali mi swoje propozycje w ramach konkursu, dzięki czemu będziecie mieli szansę przekuć je w atrakcyjną nagrodę.

Korzystając z platformy MAM obniżamy rachunki za media, więc pod koniec każdego miesiąca i tak zawsze wygrywamy. Wysokość środków na rachunki zależy oczywiście od umiejętności wyszukiwania najlepszych ofert w MAM i robienia zakupów. Każdy z Was może się jednak postarać o nagrodę główną, ale tutaj potrzebne jest trochę kreatywności. Jako użytkownicy MAM (to jest warunek uczestnictwa w konkursie) możecie wziąć udział w walce o coś ekstra. Warunkiem jest pełna konfiguracja konta użytkownika na www.jamam.pl. To otwiera Wam drogę do nadsyłania pomysłów z finansowymi lifehackami, które mogą mieć formę opisu, zdjęcia lub wideo. Proszę Was o ich przedstawienie w wybranej przez Was formie. Zwycięzca zostanie ogłoszony 22 stycznia, a wybiorę go wspólnie z przedstawicielem platformy MAM. Wygraną jest opłacanie rachunków za media przez platformę MAM przez 12 miesięcy do kwoty 400 zł w każdym kolejnym miesiącu i to już od 2 lutego 2018!

Konkurs #FinansoweLifehacki potrwa od dziś, tj. 4 stycznia 2018, aż do 18 stycznia 2018. Dodatkowo, platforma MAM do 12 stycznia dorzuci się do Waszych rachunków bonusem 20 zł na rachunki za media, co będzie dla Was dodatkową motywacją.

Swoje Finansowe Lifehacki wysyłajcie na skrzynkę pocztową mojego bloga: kontakt@smartniej.pl – proszę też o załączanie wraz pracami klauzuli zawartej w linku obok odnośnika do regulaminu (pliki poniżej). Życzę powodzenia w konkursie i przyjemnego użytkowania platformy MAM.


Przesłanie pracy jest jednoznaczne z akceptacją przez Was Regulaminu. Przypominam też o dołączaniu wspomnianej wyżej klauzuli.